FANDOM


Uniwersjada 2011
Erzurum2011
Termin 16.03.2010 - 22.03.2010
Gospodarze Tur Erzurum
Miejsca rozgrywania konkursów Tur Kiremitliktepe Ski Jump
Liczba konkursów 6

Uniwersjada 2011 - odbyła się w tureckim Erzurum w dniach od 16 marca 2010 do 22 marca 2010. Podczas tej imprezy, rozegrano 6 konkursów (3 męskie oraz 3 żeńskie).


KonkurencjeEdytuj

Minipictogram Konkurs indywidualny kobiet na skoczni normalnej
Minipictogram Konkurs drużynowy kobiet na skoczni dużej
Minipictogram Konkurs indywidualny kobiet na skoczni dużej
Minipictogram Konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni normalnej
Minipictogram Konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni dużej
Minipictogram Konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni dużej

ObiektyEdytuj

Tur Erzurum (TürkTelekom Ski Jumping Towers HS140)
Tur Erzurum (TürkTelekom Ski Jumping Towers HS109)

WynikiEdytuj

1. Minipictogram Konkurs indywidualny kobiet na skoczni normalnej

Lp. Zawodniczka Nota
1. Svk Daniela Zuzulova 232.0
2. Ita Federica Schiavone 226.5
3. Fin Julia Kykkaenen 225.0
4. Ita Camilla Mangini 222.5
5. Swe Madeleine Fritz 220.5
6. Ita Lisa Demetz 212.5
7. Fin Tanja Pitkaenen 211.0
8. Ita Valentine Prucker 208.0
9. Cze Vladena Pustkova 203.0
10. Svk Kamila Vernerova 199.5











2. Minipictogram Konkurs drużynowy kobiet na skoczni dużej

Lp. Reprezentacja Nota
1. Ita Włochy 645.7
2. Svk Słowacja 636.8
3. Swe Szwecja 609.6
4. Pol Polska 412.4
5. Fin Finlandia 406.7
6. Cze Republika Czeska 403.9
7. Slo Słowenia 354.4
8. Sui Szwajcaria 272.1
9. Nor Norwegia 167.9
10. Jpn Japonia 154.2











3. Minipictogram Konkurs indywidualny kobiet na skoczni dużej

Lp. Zawodniczka Nota
1. Ita Barbara Stuffer 244.2
2. Swe Madeleine Fritz 207.1
3. Svk Daniela Jarovska 199.8
4. Ita Lisa Demetz 171.6
5. Svk Kamila Vernerova 171.2
6. Sui Bigna Windmueller 162.9
7. Svk Amanda Pokapinova 157.1
8. Fin Julia Kykkaenen 148.6
9. Est Vita Mihanenko 148.4
10. Ita Valentine Prucker 148.1











4. Minipictogram Konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni normalnej

Lp. Zawodnik Nota
1. Fin Ville Larinto 250.5
2. Fin Sami Saapunki 244.5
3. Ita Simone Morassi 234.5
4. Svk Jakub Caban 233.5
5. Nor Karl Joergen Kjarnes 233.0
6. Fin Sami Niemi 230.5
7. Cze Roman Koudelka 226.0
8. Svk Eduard Caban 225.5
9. Svk Michal Psenko 220.5
10. Jpn Shohei Tochimoto 217.5











5. Minipictogram Konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni dużej

Lp. Reprezentacja Nota
1. Fin Finlandia 890.4
2. Svk Słowacja 850.3
3. Rus Federacja Rosyjska 687.9
4. Cze Republika Czeska 676.3
5. Ita Włochy 658.6
6. Swe Szwecja 473.3
7. Slo Słowenia 433.2
8. Pol Polska 403.6
9. Nor Norwegia 208.7
10. Sui Szwajcaria 205.9











6. Minipictogram Konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni dużej

Lp. Zawodnik Nota
1. Svk Mojmir Nosal 262.6
2. Cze Roman Koudelka 246.1
3. Fin Ville Larinto 232.6
4. Svk Jakub Caban 231.7
5. Pol Klemens Murańka 220.9
6. Svk Eduard Caban 215.9
7. Jpn Shohei Tochimoto 214.9
8. Ita Alessandro Pittin 210.6
9. Fin Sami Saapunki 199.9
10. Svk Michal Psenko 197.4











Klasyfikacja medalowaEdytuj

Lp. Reprezentacja Gold I Silver II Bronze III Suma
1. Svk Słowacja 2 2 1 5
2. Fin Finlandia 2 1 2 5
3. Ita Włochy 2 1 1 4
4. Swe Szwecja 0 1 1 2
5. Cze Republika Czeska 0 1 0 1
6. Rus Federacja Rosyjska 0 1 0 1

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki