FANDOM


Składy reprezentacji biorących udział w Mistrzostwach Świata w narciarstwie klasycznym 2013 w Val Di Fiemme.

AlbaniaEdytuj

Alb Fatmir Jovic 17.04.2001 SK Tirana
Alb Bashkim Bogdanić 20.05.2001 SK Tirana
Alb Ylli Pelko 04.06.1999 SK Tirana
Alb Dardan Gasnik 02.10.1997 SK Tirana
Alb Skender Vlahovic 29.01.2001 SK Tirana

Menadżer: koripl
Trener: Cze Zbynek Krompolc

AustriaEdytuj

Aut Gregor Schlierenzauer 07.01.1990 SV Innsbruck-Bergisel
Aut Martin Koch 22.01.1982 SC Villach
Aut Thomas Morgenstern 30.10.1986 SC Villach
Aut Andreas Kofler 17.05.1984 SV Innsbruck-Bergisel
Aut Wolfgang Loitzl 13.01.1980 WSC Bad Mitterndorf
Aut Daniela Iraschko 21.11.1983 WSC Eisenerz
Aut Cornelia Roider 09.07.1994 SC Seekirchen
Aut Katherina Keil 19.04.1993 NST Salzkammergut
Aut Verena Pock 06.12.1993 SV Achomitz/Zahmoc
Aut Clara Steind 20.12.1993 SV Innsbruck-Bergisel

Menadżer: Saso
Trener: Fin Mika Kojonkoski

AzerbejdżanEdytuj

Aze Tevfiq Azimov 10.02.2003 SC Qarabach
Aze Vaqif Nasibov 02.05.2003 SC Baki
Aze Khayal Khalilov 22.03.2003 SC Baki

Menadżer: FraNes
Trener: Pol Mariusz Chrapek

Bośnia i HercegowinaEdytuj

Bih Domagoj Gatalica 05.11.2001 SK Glasinac
Bih Jurica Bunjevac 11.04.2003 SK Romanija
Bih Hrivoje Kalanj 14.01.2001 SK Glasinac
Bih Dražen Rahić 20.05.2003 Istocno Sarajevo
Bih Branka Katicova 01.07.2001 SK Glasinac
Bih Žana Ljubenkovic 02.02.2003 SK Romanija
Bih Aleksandra Novaković 17.01.2003 SK Glasinac
Bih Ivanka Stankovic 22.05.2003 SK Glasinac

Menadżer: selbi19
Trener: Ita Ivan Lunardi

BułgariaEdytuj

Bul Vladimir Zografski 14.07.1993 Samokov
Bul Daniel Simov 28.10.1996 Moten
Bul Bogomil Pavlov 18.01.1992 Moten
Bul Deyan Funtarov 13.11.1995 Rilski Ski
Bul Vladislav Nikolov 28.04.1992 Rilski Ski
Bul Aljona Stavinska 09.03.1999 Samokov
Bul Valeska Stavinska 09.03.1999 Samokov
Bul Tatyana Liapcheva 12.04.2002 Samokov
Bul Bilyana Rumilova 20.09.2002 Rilski Ski
Bul Boyka Stefanova 02.03.2002 Samokov

Menadżer: Fanatyk11
Trener: Ger Wolfgang Hartmann

Chińska Republika LudowaEdytuj

Chn Zhandong Tian 13.04.1983 Jilin Institut
Chn Chengbo Li 15.11.1984 Dulian
Chn Qiang Li 01.01.1989 Jilin Institut
Chn Jianxun Wang 14.11.1981 Jilin Institut
Chn Peilin Gong 01.01.1989 Chang Chun Institute
Chn Yanyan Zhou 19.03.1990 Jilin Institut
Chn Yunshan Ma 02.03.1990 Jilin Institut
Chn Min Ji 08.10.1990 Jilin Institut
Chn Zhenhuan Li 04.01.1991 Jilin Institut
Chn Linlin Cui 27.04.1993 Jilin Institut

Menadżer: kenia225
Trener: Slo Peter Zonta

CzechyEdytuj

Cze Antonin Hajek 12.02.1987 Dukla Liberec
Cze Jakub Janda 27.04.1978 Dukla Liberec
Cze Cestmir Kozisek 09.11.1991 LSK Lomnice nad Popelkou
Cze Roman Koudelka 09.07.1989 LSK Lomnice nad Popelkou
Cze Ondrej Vaculik 12.05.1986 Dukla Liberec
Cze Michaela Dolezelova 12.07.1994 Sokol Kozlovice
Cze Lucie Mikova 21.09.1994 SK Jested Liberec
Cze Vladena Pustkova 11.07.1992 Sokol Kozlovice
Cze Klaudia Michalova 02.02.1993 Sokol Kozlovice
Cze Natalie Dejmkova 15.09.1996 SK Jested Liberec

Menadżer: Leon The Professional
Trener: Ger Johen Danneberg

GrecjaEdytuj

Gre Andreas Michelakis 20.12.2002 EOS Almyrou
Gre Kyriakos Chalakias 09.05.2002 EOS Almyrou
Gre Petros Passas 04.01.2003 EOS Volou
Gre Athanasios Soukis 27.09.2003 EOS Almyrou
Gre Arsenios Rigatos 10.03.2003 EOS Naousas
Gre Korina Stefanidis 12.04.2003 EOS Almyrou
Gre Ioanna Dorizas 31.07.2003 EOS Almyrou
Gre Alexandra Kostas 21.02.2003 EOS Valou
Gre Dora Tzorvas 13.05.2003 EOS Almyrou
Gre Petra Zikis 09.12.2003 EOS Naousas

Menadżer: lukmil
Trener: Rom Florin Spulber

FinlandiaEdytuj

Fin Ville Larinto 11.04.1990 Lahden Hiihtosuera
Fin Matti Hautamaeki 14.07.1981 Puijon Hiihtosuera
Fin Janne Happonen 18.06.1984 Puijon Hiihtosuera
Fin Anssi Koivuranta 03.07.1988 Kuusamon Erä-Veikot
Fin Sami Niemi 16.02.1991 Ounasvaaran Hiihtosuera
Fin Julia Kykkaenen 17.04.1994 Ounasvaaran Hiihtosuera
Fin Hannele Eronen 29.04.1984 Lahden Hiihtosuera
Fin Mikaela Klinga 11.06.1995 Lahden Hiihtosuera
Fin Tanja Pitkaenen 15.02.1995 Kuusamon Erä-Veikot
Fin Olga Tervahartiala 25.04.1996 Lahden Hiihtosuera

Menadżer: Anssi Sorinen
Trener: Fin Hannu Lepistoe

FrancjaEdytuj

Fra Emmanuel Chedal 15.01.1983 SC Courchevel
Fra Jason Lamy Chappuis 09.09.1986 Bois d'Amont
Fra David Lazzaroni 04.02.1985 U.S. Autrans
Fra Vincent Descombes Sevoie 09.01.1984 Douanes les Houches
Fra Nicolas Mayer 06.10.1990 SC Courchevel
Fra Virginie Reynaud 11.06.1986 SC Courchevel
Fra Coralie Taillard 03.01.1995 Chaux Neuve
Fra Amelie Andre 19.06.1988 Gerardmer
Fra Coline Mattel 03.11.1995 Les Contamines Montjoie
Fra Julia Clair 20.03.1994 Xonrupt

Menadżer: adidoss
Trener: Usa Corby Fischer

IrlandiaEdytuj

Menadżer: Mateos
Trener: Pol Franciszek Gąsienica-Groń

IslandiaEdytuj

Isl Einar Ingvi Andresson 03.03.1985 Skíðafélag Ólafsfjarðar
Isl Hjörvar Maronsson 09.10.1985 Skíðafélag Ólafsfjarðar
Isl Magnus Smari Smarsson 17.04.1985 Skíðafélag Ólafsfjarðar
Isl Ingi Valur Davidsson 29.12.1984 Skíðafélag Ólafsfjarðar
Isl Logi Poarsson 05.05.1984 Skíðafélag Ólafsfjarðar
Isl Anna Ingasson 10.11.2003 Skíðafélag Ólafsfjarðar
Isl Hanna Tomason 23.01.2003 Skíðafélag Ólafsfjarðar
Isl Helga Ankasson 12.12.2003 Skíðafélag Ólafsfjarðar
Isl Maria Isendottir 30.06.2003 Skíðafélag Ólafsfjarðar
Isl Frida Helgasson 15.08.2003 Skíðafélag Ólafsfjarðar

Menadżer: kowal2709
Trener: Nor Rudolf Age Berg

JaponiaEdytuj

Jpn Taku Takeuchi 20.05.1987 Kitano Constr.Corp. Ski Club
Jpn Fumihisa Yumoto 23.04.1984 Tokyo Group Ski Team
Jpn Shohei Tochimoto 21.12.1989 Snow Brand Ski Team
Jpn Daiki Ito 27.12.1985 Snow Brand Ski Team
Jpn Yuta Watase 08.08.1982 Snow Brand Ski Team
Jpn Yurina Yamada 12.07.1996 Otari Junior High School
Jpn Misa Fueki 11.01.1992 Sensyu University
Jpn Mizuki Yamaguchi 17.08.1993 Sapporo Nihon University
Jpn Yuuki Itoh 10.05.1994 Shimokawa High School
Jpn Seiko Koasa 24.02.1983 Kobe Clinic Ski Team

Menadżer: Next
Trener: Fin Tommi Nikunen

KanadaEdytuj

Can Stefan Read 07.05.1987 Altius Nordic Ski Club
Can Yuya Tanaka 07.11.1989 Altius Nordic Ski Club
Can Gregory Baxter 04.09.1989 Altius Nordic Ski Club
Can Trevor Morrice 23.09.1991 Altius Nordic Ski Club
Can Eric Mitchell 10.04.1992 Altius Nordic Ski Club
Can Zoya Lynch 20.02.1991 Altius Nordic Ski Club
Can Atsuko Tanaka 25.01.1992 Altius Nordic Ski Club
Can Katie Willis 01.05.1991 Altius Nordic Ski Club
Can Anastasia Delcour 16.04.1992 Altius Nordic Ski Club
Can Nata De Leeuw 02.02.1991 Altius Nordic Ski Club

Menadżer: marian-lol
Trener: Cze Tomas Portyk

KazachstanEdytuj

Menadżer: Majster
Trener: Cze Jan Tanczos

KolumbiaEdytuj

Col Miguel Angel Velasco 22.03.2002 Club Deportivo Davoss Pereira
Col Victor Bejarano 02.10.2002 Club Deportivo Davoss Pereira
Col Jose A. Lopez Sanchez 27.05.2002 Club Deportivo Davoss Pereira
Col Pablo Macente 12.12.1994 Club Deportivo Davoss Pereira
Col Dagoberto Mosquera 03.12.1996 Club Deportivo Davoss Pereira
Col Concha Arriola 24.07.2002 Club Deportivo Davoss Pereira

Menadżer: Malak
Trener: Rus Nikolai Kamenski

Korea Północna (KRLD)Edytuj

Prk Wook Ji-Hak 02.09.2002 Phenian Ryanggang
Prk Sang Nam-Il 14.04.2002 Phenian Ryanggang
Prk Cha Myong-Hyok 05.11.2002 Phenian Ryanggang
Prk Pak Nam-Lee 17.08.2002 Phenian Ryanggang
Prk Jeon Do-Young 23.09.2002 Phenian Ryanggang
Prk Jang Jun-Sil 30.09.2002 Phenian Ryanggang
Prk Ri Chun Lee 02.05.2002 Phenian Ryanggang
Prk Jang Bae-Il 28.07.2002 Phenian Ryanggang

Menadżer: paulito98
Trener: Prk In Jan-Il

LiechtensteinEdytuj

Lie Florent Chambery 30.08.2000 Nordic Club Liechtenstein
Lie Francisque Voilau 21.02.2001 Nordic Club Liechtenstein
Lie Gwenael Streit 08.11.2001 Nordic Club Liechtenstein
Lie Christoph Wohl 03.06.2003 Nordic Club Liechtenstein
Lie Matthaus Jau 31.08.2002 Nordic Club Liechtenstein
Lie Aurelie Fleury 04.05.2001 Nordic Club Liechtenstein

Menadżer: coles
Trener: Ger Gerd Siegmund

ŁotwaEdytuj

Lat Kristaps Lagnovski 01.01.1989 Ogres Stils
Lat Karlis Kruzee 04.02.1989 Ogres Stils
Lat Matiss Melders 17.06.1990 Ogres Stils
Lat Kristaps Nezborts 15.04.1994 Lidojošais Slēpotājs
Lat Guntis Lapins 30.08.1983 Lidojošais Slēpotājs
Lat Sarlote Skele 10.08.2002 Lidojošais Slēpotājs
Lat Emilija Lodits 17.03.2001 Lidojošais Slēpotājs
Lat Katarzyna Paszek 05.06.2001 Ogres Stils
Lat Natalija Velije 20.12.2001 Lidojošais Slēpotājs
Lat Zuzanna Tielavs 27.12.2003 Lidojošais Slēpotājs

Menadżer: kasztelan10
Trener: Est Jouko Hein

Macedonia (FYROM)Edytuj

Menadżer: Dawid
Trener: Ger Heinz Wosipiwo

MołdawiaEdytuj

Mld Viorel Epureanu 13.08.1997 Central Army Club
Mld Radoslav Frunza 15.01.1997 Central Army Club

Menadżer: Specjalista123
Trener: Cze Radek Zidek

NiemcyEdytuj

Ger Michael Neumayer 15.01.1979 SK Berchtesgaden
Ger Felix Schoft 06.07.1990 SK Partenkirchen
Ger Georg Spaeth 24.02.1981 SC Oberstdorf
Ger Severin Freund 11.05.1988 WSV DJK Rastbuechl
Ger Pascal Bodmer 04.01.1991 SV Messtetten
Ger Melanie Faisst 12.02.1990 SV Baiersbronn
Ger Ulrike Graessler 17.05.1987 VSC Klingenthal
Ger Kristin Schmidt 18.11.1983 VSC Oberwiesenthal
Ger Magdalena Schnurr 25.03.1992 SV Baiersbronn
Ger Ann-Kristin Ahlers 17.09.1993 SK Winterberg

Menadżer: Kakaz
Trener: Aut Florian Liegl

NorwegiaEdytuj

Nor Kim Rene Elverum Sorsell 06.10.1988 Ullensaker Skiklubb
Nor Anders Jacobsen 17.02.1985 Ringkollen Skiklubb
Nor Johan Remen Evensen 16.09.1985 Molde Omegn IF
Nor Tom Hilde 22.09.1987 Asker Skiklubb
Nor Anders Bardal 24.08.1982 Steinkjer Skiklubb
Nor Maren Lundby 07.09.1994 Kolbukameratene
Nor Linda Johansson 27.07.1987 Soere Aal IL
Nor Line Jahr 16.01.1984 Vikersund IF
Nor Anette Sagen 10.01.1985 Remma IL
Nor Marthea Stenseth 05.12.1990 Furnes SF

Menadżer: Tomek389
Trener: Slo Vasja Bajc

Nowa ZelandiaEdytuj

Nzl Jacob Coveny 12.07.2003 Waitakere Ski Club
Nzl William A. Smith 28.11.2003 Waitakere Ski Club
Nzl Luke Carmody 11.04.2003 Waitakere Ski Club
Nzl Edwin Carmody 11.04.2003 Waitakere Ski Club
Nzl Harrison Loader 14.12.2003 Waitakere Ski Club
Nzl Cameron Craven 09.10.2003 Waitakere Ski Club
Nzl Helen White 04.08.2003 Waitakere Ski Club
Nzl Lorie Jervis 30.11.2003 Waitakere Ski Club
Nzl Marcia Parker 21.11.2003 Waitakere Ski Club
Nzl Patricia Louis 02.05.2003 Waitakere Ski Club

Menadżer: paulonio
Trener: Blr Alexander Belov

PolskaEdytuj

Pol Adam Małysz 03.12.1977 KS Wisła Ustronianka
Pol Kamil Stoch 25.05.1987 AZS Zakopane
Pol Łukasz Rutkowski 21.08.1988 TS Wisła Zakopane
Pol Klemens Murańka 31.08.1994 TS Wisła Zakopane
Pol Krzysztof Miętus 08.03.1991 AZS Zakopane
Pol Gabriela Buńda 17.09.1994 TS Wisła Zakopane
Pol Joanna Gawron 30.05.1993 TS Wisła Zakopane
Pol Aleksandra Jachniak 20.01.1997 TS Wisła Zakopane
Pol Joanna Szwab 17.02.1997 TS Wisła Zakopane
Pol Katarzyna Pałasz 02.03.1999 TS Wisła Zakopane

Menadżer: Janao
Trener: Ger Peter Rohwein

RosjaEdytuj

Rus Denis Kornilov 17.08.1986 Dinamo Nizhny Novogrod
Rus Ilja Rosliakov 18.02.1983 Moskva WVSM
Rus Pavel Karelin 27.04.1990 Dinamo Nizhny Novogrod
Rus Dmitriy Ipatov 30.06.1984 OSVSM Magadan
Rus Stanislav Oshepkov 21.03.1989 Moskva WVSM
Rus Irina Taktaeva 14.09.1991 Moskva WVSM
Rus Anastasiya Veschekova 28.07.1995 Moskva WVSM
Rus Ekaterina Zhukova 08.05.1994 Dinamo Nizhny Novogrod
Rus Natalya Dyachkova 03.07.1987 Dinamo Nizhny Novogrod
Rus Aygul Karieva 08.12.1991 Dinamo Nizhny Novogrod

Menadżer: tanceti
Trener: Pol Jan Szturc

RumuniaEdytuj

Rom Andrei-Iancu Tambaloiu 07.04.1989 Dinamo Brasov
Rom Andrei Balazs 12.03.1986 Dinamo Brasov
Rom Mihai Damian 02.02.1990 Dinamo Brasov
Rom Ciprian Ionita 07.02.1984 Dinamo Brasov
Rom Szilvester Fulop 22.02.1995 CS Dinamo BV
Rom Gabriela Boeriu 01.01.1997 Dinamo Brasov
Rom Iulia Pytia 01.01.1997 Dinamo Brasov
Rom Cristina Grigoras 15.06.1996 Dinamo Brasov
Rom Dana Vasilica Haralambie 14.08.1997 ACS Sacele Dinamo
Rom Ioana Boeriu 05.12.1997 Dinamo Brasov

Menadżer: goldjori
Trener: Jpn Yataro Watase

SłowacjaEdytuj

Svk Eduard Caban 25.08.1990 SK Kartik Banska Bystrica
Svk Michal Psenko 07.08.1991 SKP Strbske Pleso
Svk Lasha Jakubia 25.06.1995 SK Kartik Banska Bystrica
Svk Jakub Caban 07.09.1990 SK Kartik Banska Bystrica
Svk Mojmir Nosal 03.05.1991 SK Kartik Banska Bystrica
Svk Amanda Pokapinova 19.03.1993 Vimar Banska Bystrica
Svk Kamila Vernerova 09.09.1999 SKP Strbske Pleso
Svk Daniela Zuzulova 05.10.1996 Vimar Banska Bystrica
Svk Daniela Jarovska 26.07.1996 SKP Strbske Pleso
Svk Natalka Popradova 06.01.1995 SK Kartik Banska Bystrica

Menadżer: Jaro
Trener: Cze Pavel Mikeska

SłoweniaEdytuj

Slo Mitja Meznar 30.06.1988 NSK Trzic Trifix
Slo Peter Prevc 20.09.1992 SK Triglav Kranj
Slo Jernej Damjan 28.05.1983 SSK Costella Ilirija
Slo Jure Sinkovec 03.07.1985 SSK SAM Ihan
Slo Robert Kranjec 16.07.1981 SK Triglav Kranj
Slo Eva Logar 08.03.1991 SD Zabrdje
Slo Katja Pozun 07.04.1993 SD Zabrdje
Slo Manja Pograjc 20.01.1994 SD Zabrdje
Slo Tamara Kancilija 15.08.1987 SK Triglav Kranj
Slo Ursa Bogataj 07.03.1995 SSK Costella Ilirija

Menadżer: michalkacz
Trener: Fin Jussi Hautamaeki

Stany ZjednoczoneEdytuj

Usa Nicholas Fairall 06.07.1989 Andover Outing Club
Usa Anders Johnson 23.04.1989 Park City Nordic Ski Club
Usa Nicholas Alexander 24.08.1988 Lebanon Outing Club
Usa Peter Frenette 24.02.1992 New York Ski Ed Foundation
Usa Thomas Schwall 13.08.1982 Steamboat Springs Winter SC
Usa Lindsey Van 27.11.1984 Park City Nordic Ski Club
Usa Karin Friberg 17.11.1989 Saint Paul Ski Club
Usa Danielle Lussi 07.05.1992 New York Ski Ed Foundation
Usa Jessica Jerome 08.02.1987 Park City Nordic Ski Club
Usa Brittany Rhoas 12.02.1989 National Sports Foundation

Menadżer: Skoczek00
Trener: Aut Heinz Kuttin

SzwajcariaEdytuj

Sui Simon Ammann 25.06.1981 SCC Toggenburg
Sui Andreas Kuettel 25.04.1979 SC Einsideln
Sui Guido Landert 03.11.1985 Speer Ebnat-Kappel
Sui Michael Moellinger 25.10.1980 SC Einsideln
Sui Marcel Buhler 23.07.1995 SC Einsideln
Sui Bigna Windmueller 27.01.1991 SCC Toggenburg
Sui Sabrina Windmueller 13.10.1987 SCC Toggenburg
Sui Malika Scheupbach 22.11.1993 SC Vallee de Joux
Sui Rosmarie Wenk 01.01.1987 Wildhaus
Sui Salome Fuchs 13.12.1993 SC Einsideln

Menadżer: bartekwr96
Trener: Aut Alexander Pointner

SzwecjaEdytuj

Swe Christoffer Bengtsson 15.06.1996 IF Friska Viljor
Swe Johan Erikson 20.01.1985 Holmens IF
Swe Philippe Bjoergen 27.07.1991 Kiruna IF
Swe Carl Nordin 23.12.1989 IF Friska Viljor
Swe Andreas Aren 28.11.1985 Holmens IF
Swe Kjerstin Monkson 18.04.1996 IF Friska Viljor
Swe Antoinetta Bengtsson 15.06.1996 IF Friska Viljor
Swe Hakana Vikterlof 09.01.2000 Solleftea GiF
Swe Madeleine Fritz 16.01.1989 Holmens IF
Swe Elina Knudsson 13.08.1992 Holmens IF

Menadżer: Yoyogi
Trener: Ger Andreas Bauer

UkrainaEdytuj

Ukr Volodymir Veredyuk 07.04.1993 Vorokhta Ski School
Ukr Volodymir Boschuk 03.08.1982 Verkhovina Ski School
Ukr Oleksandr Lazarovych 30.08.1984 Vorokhta Ski School
Ukr Vitaliy Kalinichenko 09.08.1993 Vorokhta Ski School
Ukr Vitaliy Shumbarets 14.07.1983 SKA Tysovets
Ukr Aksana Frolova 22.03.2001 Vorokhta Ski School
Ukr Kateryna Svydrova 19.05.2002 SKA Tysovets
Ukr Svetlana Tymoschenko 04.12.2002 SKA Tysovets
Ukr Wasylyna Alieva 07.12.2002 Verkhovina Ski School
Ukr Dariya Kryvenkova 09.10.2003 SKA Tysovets

Menadżer: kubaxd
Trener: Fra Thomas Lacroix

UzbekistanEdytuj

Uzb Mirzakazim Karimov 20.04.1993 Tashkent Ski
Uzb Ruslan Karimov 20.04.1993 Tashkent Ski
Uzb Mirjalol Jeparov 02.06.1994 Tashkent Ski
Uzb Maxim Hushvakov 08.11.2001 Tashkent Ski
Uzb Giennadiy Vlasnyj 04.02.1998 Tashkent Ski
Uzb Pelageya Birkova 10.09.2003 Tashkent Ski
Uzb Ksenya Lubavskaya 15.12.2002 Tashkent Ski
Uzb Yeva Gregorina 23.11.2002 Tashkent Ski
Uzb Tatyana Pyatova 18.02.2002 Tashkent Ski
Uzb Shura Zirkovska 13.07.2003 Tashkent Ski

Menadżer: Pepe1365
Trener: Svk Peter Schlank

WęgryEdytuj

Hun David Cseke 12.10.1991 Koszegi SE
Hun Mate Pungor 15.12.1984 Koszegi SE
Hun Denes Pungor 01.11.1987 Koszegi SE
Hun Akos Szilagyi 12.09.1995 Koszegi SE
Hun Peter Tutczai 11.05.1975 Koszegi SE
Hun Bernadett Nagy 10.10.1994 Szekesfehervar SE
Hun Szandra Szilagyi 28.10.1993 Koszegi SE
Hun Kristina Borsos 07.12.1992 Szekesfehervar SE
Hun Bianka Csukovics 20.02.1994 Koszegi SE
Hun Vivien Derfai 08.10.1993 Koszegi SE

Menadżer: Michal
Trener: Fra Frederic Zoz

WłochyEdytuj

Ita Sebastian Colloredo 09.09.1987 G.S. Fiamme Gialle
Ita Simone Morassi 28.11.1989 S.S. Ravascletto
Ita Alessandro Pittin 11.02.1990 U.S. Aldo Moro Paluzza
Ita Andrea Morassi 30.08.1988 C.S. Forestale
Ita Federico Cecon 11.06.1994 Cai Monte Lussari
Ita Lisa Demetz 21.05.1989 CS Esercito
Ita Federica Schiavone 09.02.1993 G.S. Fiamme Gialle
Ita Antonella Costagrande 20.01.2000 G.S. Fiamme Gialle
Ita Evelyn Insam 10.04.1994 SC Gardena Raiffeisen
Ita Barbara Stuffer 07.09.1989 SC Gardena Raiffeisen

Menadżer: Ronin
Trener: Ger Joachim Winterlich

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki