Fandom

Wiki Ski Jumping Manager

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich

498stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich – grupa skoczków narciarskich wybrana przez trenerów kadry do reprezentowania Polski w międzynarodowych zawodach.

W skład ustawowej Kadry Narodowej, dzielącej się na seniorską i juniorską wchodzą najlepsi skoczkowie z posezonowej listy rankingowej tworzonej na podstawie wyników zawodów przez Polski Związek Narciarski. Jednak reprezentacyjnym szkoleniem objęci są tylko wybrani do grup szkoleniowych (kadry A oraz młodzieżowej) zawodnicy.

Edytuj

Polska
Poland-128.png
Związek Polski Związek Narciarski
Strefa Europa Środkowa
Menadżer kenia225
Trener Ger.gif Peter Rohwein
Ranking FIS 8


Sztab SzkoleniowyEdytuj

Sztab szkoleniowy

Trener: [50] Roberto CECON (250 tys./1 sez.) (17)

Trener juniorów: [51] Ari-Pekka NIKKOLA (280 tys./0 sez.) (18/13)

Fizjoterapeuta: [40] Stephan ARVIDSSON (100 tys./1 sez.) (10)

Ekspert PR: [48] Linus SVENSEN (200 tys./1 sez.) (17)


Kadra na sezon 2020/2021Edytuj

Zawodnicy[30] Maciej KOT (29% / 16%) 77%
[30] Krzysztof MIĘTUS (85% / 65%) 85%
[28] Grzegorz MIĘTUS (85% / 71%) 85%
[27] Klemens MURAŃKA (85% / 84%) 85%
[26] Paweł MURZYN (0% / 0%) 59%
[24] Krzysztof LEJA (63% / 47%) 88%
[30] Kamil BŁOCIAK (0% / 0%) 73%
[23] Przemysław KANTYKA (0% / 0%) 62%
[23] Dominik KASTELIK (0% / 0%) 61%
[22] Daniel OKAS (0% / 0%) 67%
[26] Piotr MOJŻESZ (0% / 0%) 59%
/[31] Artur PAULI (56% / 19%) 85%
[18] Dawid KULCZYŃSKI (55% / 61%) 90%
[18] Klemens SUCHARSKI (37% / 42%) 86%
[18] Rafał JANIK (52% / 58%) 92%
[17] Artur CIERKOŃ (0% / 0%) 76%
[15] Maciej MROZIK (6% / 6%) 73%
[16] Stanisław BARTOSZ (0% / 0%) 76%
[17] Paweł KOLASIŃSKI (31% / 27%) 94%
[14] Gimbazy KOWALSKI (21% / 22%) 72%
[14] Dawid STOLARZ (6% / 6%) 70%
[13] Jacenty KUMIEGA (34% / 41%) 80%

Zawodniczki

[27] Gabriela BUŃDA (63% / 70%) 63%

[28] Joanna GAWRON (64% / 46%) 65%

[24] Joanna SZWAB (63% / 67%) 63%

[22] Kinga CZESZEJKO (0% / 0%) 55%

[24] Aleksandra JACHNIAK (60% / 61%) 60%

[26] Magdalena PAŁASZ (0% / 0%) 65%

[22] Katarzyna PAŁASZ (0% / 0%) 62%

[24] Paulina TWARDOSZ (0% / 0%) 59%

[21] Kamila BAFIA (0% / 0%) 56%

[20] Teresa CIASTO (0% / 0%) 61%

[20] Kinga TEREFENKO (0% / 0%) 59%

[18] Jowita CIESZYŃSKA (35% / 22%) 70%

[18] Kinga CIESZYŃSKA (35% / 22%) 70%

[18] Magdalena SAWCZUK (21% / 14%) 72%

[16] Daniela GAJOS (18% / 18%) 60%

[17] Liliana WYRZYK (0% / 0%) 61%

[15] Małgorzata DŁUTO (18% / 20%) 57%

[13] Beatrycze CIPKO-GRAŻYNA (22% / 30%) 66%

MenadżerowieEdytuj

1. Gibek (18.01.2009-31.05.2009)

2. SpeedBlue (26.08.2009-30.08.2009)

3. Rafichi (29.11.2009-22.03.2010)

4. Michal (23.03.2010-25.08.2010)

5. Janao (01.11.2010-10.04.2011)

6. Michal (10.04.2011-21.02.2012)

7. bartekwr96 (26.02.2012-05.04.2013)

8. Bomba0101 (10.04.2013-01.01.2014)

9. selbi19 (02.01.2014-18.10.2014)

10. Gicol (15.11.2014-15.12.2014)

11. kenia225 (28.12.2014-

2010- Ger.gif Peter Rohwein
2007-2010 Pol.gif Łukasz Kruczek

StatystykiEdytuj

Wyniki w Pucharze NarodówEdytuj

SukcesyEdytuj

Złote medale (7)

- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2019/2020

- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2019 Joanny Gawron

- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2019

- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2019

- 1 miejsce w mieszanym konkursie drużynowym na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2019

- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2015 Adama Małysza

- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2014 Kamila Stocha


Srebrne medale (8)

- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2019/2020 Joanny Szwab

- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2019 Gabrieli Buńdy

- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2019 Joanny Szwab

- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2017/2018

- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2017/2018 Aleksandra Zniszczoła

- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2013 Klemensa Murańki

- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2007/2008 Klemensa Murańki

- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2007/2008


Brązowe medale (7)

- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2019/2020 Klemensa Murańki

- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2019/2020

- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2017

- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2017

- 3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2015

- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2014 Aleksandry Jachniak

- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2008 Łukasza Rutkowskiego

Więcej w Fandom

Losowa wiki