Fandom

Wiki Ski Jumping Manager

Letnia Grand Prix w skokach narciarskich 2014/2015

498stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Letnia Grand Prix 2014/2015
GrandPrix.jpg
Termin 30.11.2011 - 17.12.2011
Zwycięzca Fin.gif Ville Larinto
Zwycięzca Pucharu Narodów Svk.gif Słowacja
Zwyciężczyni Svk.gif Kamila Vernerova
Zwyciężczynie Pucharu Narodów Svk.gif Słowacja

Letnia Grand Prix 2014/2015 była 7. edycją tego cyklu w historii. Pierwsze konkursy zostały rozegrane 30 listopada. Triumfatorem w edycji męskiej został Fin - Ville Larinto, natomiast wśród kobiet triumfowała reprezentantka Słowacji, Kamila Vernerova. Zawodnicy i zawodniczki w ramach Letniej Grand Prix rywalizowali w 5 konkursach indywidualnych i 1 drużynowym.


Mężczyźni

Kalendarz

Data Miejscowość Skocznia Typ
30.11.11 Ita.gif Val di Fiemme Trampolino dal Ben Indywidualny
03.12.11 Pol.gif Zakopane Średnia Krokiew Indywidualny
07.12.11 Svk.gif Strbske Pleso MS 1970 A Drużynowy
10.12.11 Jpn.gif Hakuba Large Hill Indywidualny
14.12.11 Fin.gif Lahti Salpaussaelka Indywidualny
17.12.11 Nor.gif Trondheim Granasen Indywidualny












Klasyfikacje

Indywidualna (Czołowa 15)

Lp. Zawodnik Punkty
1. Fin.gif Ville Larinto 210
2. Swe.gif Philippe Bjoergen 166
3. Svk.gif Mojmir Nosal 155
4. Cze.gif Roman Koudelka 132
5. Rus.gif Denis Kornilov 130
6. Ita.gif Simone Morassi 127
7. Svk.gif Eduard Caban 126
8. Svk.gif Michal Psenko 125
9. Ger.gif Pascal Bodmer 118
10. Nor.gif Tom Hilde 100
11. Rus.gif Stanislav Oshepkov 92
12. Svk.gif Lasha Jakubia 92
13. Ger.gif Michael Neumayer 90
14. Swe.gif Christoffer Bengtsson 87
15. Norw.gif Kim Rene Elverum Sorsell 80






















  • Łącznie sklasyfikowano 93 zawodników.

Drużynowa (Puchar Narodów)

Lp. Reprezentacja Punkty
1. Svk.gif Słowacja 930
2. Norw.gif Norwegia 728
3. Ger.gif Niemcy 599
4. Swe.gif Szwecja 530
5. Jpn.gif Japonia 478
6. Ita.gif Włochy 417
7. Cze.gif Republika Czeska 367
8. Pol.gif Polska 312
9. Rus.gif Federacja Rosyjska 292
10. Fin.gif Finlandia 220
11. Sui.gif Szwajcaria 172
12. Tur.gif Turcja 129
13. Aut.gif Austria 82
14. Slo.gif Słowenia 43
15. Hun.gif Węgry 36
16. Bul.gif Bułgaria 32
17. Irn.gif Iran 13
18. Fra.gif Francja 11
19. Usa.gif Stany Zjednoczone 8
20. Kor.gif Korea Południowa 4
21. Ned.gif Holandia 3
22. Can.gif Kanada 2
23. Kgz.gif Kirgistan 2
































Lista podium

Konkurs Gold.png 1 miejsce Silver.png 2 miejsce Bronze.png 3 miejsce
Ita.gif Val di Fiemme Ita.gif Simone Morassi Swe.gif Philippe Bjoergen Sui.gif Marcel Buhler
Pol.gif Zakopane Svk.gif Mojmir Nosal
Cze.gif Roman Koudelka
Swe.gif Philippe Bjoergen
Rus.gif Stanislav Oshepkov
Svk.gif Strbske Pleso Norw.gif Norwegia Jpn.gif Japonia Svk.gif Słowacja
Jpn.gif Hakuba Ger.gif Pascal Bodmer Fin.gif Ville Larinto Svk.gif Lasha Jakubia
Fin.gif Lahti Svk.gif Eduard Caban Fin.gif Ville Larinto Svk.gif Michal Psenko
Nor.gif Trondheim Norw.gif Tom Hilde Norw.gif Kim Rene E. Sorsell Nor.gif Johan Remen Evensen








Kobiety

Kalendarz

Data Miejscowość Skocznia Typ
30.11.11 Ger.gif Garmisch-Partenkirchen Olympiaschanze Indywidualny
03.12.11 Cze.gif Frenstat Areal Horecky Indywidualny
07.12.11 Svk.gif Poprad Vysoka Krokev Indywidualny
10.12.11 Ita.gif Val di Fiemme Trampolino dal Ben Indywidualny
14.12.11 Swe.gif Ovre Soppero Kuormakka Drużynowy
17.12.11 Nor.gif Oslo Holmenkollen Indywidualny










Klasyfikacje

Indywidualna (Czołowa 15)

Lp. Zawodniczka Punkty
1. Svk.gif Kamila Vernerova 325
2. Swe.gif Antoinetta Bengtsson 245
3. Swe.gif Madeleine Fritz 240
4. Swe.gif Kjerstin Monkson 212
5. Ita.gif Lisa Demetz 136
6. Svk.gif Daniela Zuzulova 131
7. Svk.gif Amanda Pokapinova 129
8. Svk.gif Natalka Popradova 117
9. Svk.gif Daniela Jarovska 116
10. Sui.gif Malika Scheupbach 104
11. Ita.gif Evelyn Insam 100
12. Ita.gif Antonella Costagrande 100
13. Cze.gif Vladena Pustkova 86
14. Cze.gif Lucie Mikova 78
15. Nor.gif Linda Johansson 72






















  • Łącznie sklasyfikowano 85 zawodniczek.


Drużynowa (Puchar Narodów)

Lp. Reprezentacja Punkty
1. Svk.gif Słowacja 1102
2. Swe.gif Szwecja 824
3. Aut.gif Austria 488
4. Ita.gif Włochy 484
5. Fin.gif Finlandia 391
6. Cze.gif Republika Czeska 335
7. Ger.gif Niemcy 319
8. Rus.gif Federacja Rosyjska 230
9. Ned.gif Holandia 218
10. Sui.gif Szwajcaria 203
11. Nor.gif Norwegia 166
12. Chn.gif Chińska Republika Ludowa 114
13. Slo.gif Słowenia 98
14. Pol.gif Polska 74
15. Bul.gif Bułgaria 70
16. Jpn.gif Japonia 63
17. Irn.gif Iran 29
18. Hun.gif Węgry 24
19. Usa.gif Stany Zjednoczone 20
20. Ltu.gif Litwa 7
21. Esp.gif Hiszpania 5
22. Cro.gif Chorwacja 5






























Lista podium

Konkurs Gold.png 1 miejsce Silver.png 2 miejsce Bronze.png 3 miejsce
Ger.gif Ga-Pa Svk.gif Kamila Vernerova Sui.gif Malika Scheupbach Swe.gif Madeleine Fritz
Cze.gif Frenstat Svk.gif Kamila Vernerova Swe.gif Madeleine Fritz Swe.gif Antoinetta Bengtsson
Svk.gif Poprad Svk.gif Amanda Pokapinova Svk.gif Daniela Jarovska Swe.gif Antoinetta Bengtsson
Ita.gif Val di Fiemme Ita.gif Lisa Demetz Svk.gif Kamila Vernerova Ita.gif Evelyn Insam
Swe.gif Ovre Soppero Svk.gif Słowacja Aut.gif Austria Fin.gif Finlandia
Nor.gif Oslo Swe.gif Kjerstin Monkson Swe.gif Antoinetta Bengtsson Ita.gif Antonella Costagrande












Zobacz też

Więcej w Fandom

Losowa wiki