Letnia Grand Prix 2013-2014 rozpoczął się 14 kwietnia w Cortina D'Ampezzo, a zakończył 20 maja w Lillehammer.
Letnia Grand Prix 2013/2014 | |
Termin | 14.04.2011 - 20.05.2011 |
---|---|
Zwycięzca | Daiki Ito |
Zwycięzca Pucharu Naordów | Norwegia |
Zwyciężczyni | Madeleine Fritz |
Zwyciężczynie Pucharu Naordów | Szwecja |
Zwycięzcy[]
Zwycięzca LGP | Daiki Ito |
---|---|
Zwycięzca klasyfikacji drużynowej LGP | Norwegia |
Zwyciężczyni LGP | Madeleine Fritz |
Zwyciężczynie klasyfikacji drużynowej LGP | Szwecja |
Klasyfikacje końcowe[]
Mężczyźni[]
Indywidualna - najlepsza "10"
- Sklasyfikowano 106 zawodników
Drużynowa - najlepsza "10"
- Sklasyfikowano 19 reprezentacji
- Pełna klasyfikacja indywidualna Letniej Grand Prix 2013/2014
- Pełna klasyfikacja drużynowa Letniej Grand Prix 2013/2014
Kobiety[]
Indywidualna - najlepsza "10"
- Sklasyfikowano 104 zawodniczki
Drużynowa - najlepsza "10"
- Sklasyfikowano 22 reprezentacje
- Pełna klasyfikacja indywidualna Letniej Grand Prix Kobiet 2013/2014
- Pełna klasyfikacja drużynowa Letniej Grand Prix Kobiet 2013/2014
Kalendarz[]
Mężczyźni
Lp. | Data | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | Punkt HS | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 14.04.11 | Cortina D'Ampezzo | Italia | 90 | 100 | |
2. | 17.04.11 | Bischofshofen | Paul Ausserleitner Schanze | 125 | 140 | |
3. | 21.04.11 | Garmisch-Partenkirchen | Olympiaschanze | 125 | 140 | |
Odwołany | ||||||
5. | 29.04.11 | Yabuli | Dragon Hill | 125 | 140 | |
6. | 02.05.11 | Hakuba | Olimpijska | 120 | 131 | |
7. | 07.05.11 | Kuusamo | Rukatunturi | 120 | 142 | |
8. | 13.05.11 | Övre Soppero | Kuormakka | 90 | 106 | |
9. | 14.05.11 | Solleftea | Hallstabacken | 107 | 120 | Drużynowy |
10. | 20.05.11 | Lillehammer | Lysgaardsbakken | 123 | 138 |
Kobiety
Lp. | Data | Miejscowość | Skocznia | Punkt K | Punkt HS | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 15.04.11 | Solleftea | Hallstabacken | 107 | 120 | |
2. | 16.04.11 | Solleftea | Hallstabacken | 107 | 120 | |
3. | 22.04.11 | Predazzo | Trampolino Dal Ben | 120 | 134 | |
4. | 23.04.11 | Predazzo | Trampolino Dal Ben | 120 | 134 | |
5. | 29.04.11 | Strbske Pleso | MS 1970 A | 120 | 125 | |
6. | 30.04.11 | Strbske Pleso | MS 1970 A | 120 | 125 | |
7. | 06.05.11 | Garmisch-Partenkirchen | Olympiaschanze | 125 | 140 | |
8. | 07.05.11 | Garmisch-Partenkirchen | Olympiaschanze | 125 | 140 | |
9. | 12.05.11 | Övre Soppero | Kuormakka | 90 | 106 | Drużynowy |
10. | 13.05.11 | Övre Soppero | Kuormakka | 90 | 106 |
Wyniki[]
Mężczyźni[]
1. Cortina D' Ampezzo (Italia HS100) 14.04.2011
2. Bischofshofen (Paul-Ausserleitner-Schanze HS140) 17.04.2011
3. Garmisch-Partenkirchen (Neue Grosse Olympiaschanze HS140) 21.04.2011
4. Yabuli (Dragon Hill HS140) 29.04.2011
5. Hakuba (Olympic Hill HS131) 02.05.2011
6. Kuusamo (Rukatunturi HS142) 07.05.2011
7. Solleftea (Hallstabacken HS120) 13.05.2011
- W konkursie głównym brało udział 16 reprezentacji, pozostałe 12 odpadły w prekwalifikacjach
8. Ovre Soppero (Kuormakka HS106) 14.05.2011
9. Lillehammer (Lysgaardsbakken HS138) 20.05.2011
Kobiety[]
1. Solleftea (Hallstabacken HS120) 15.04.2011
2. Solleftea (Hallstabacken HS120) 16.04.2011
3. Val Di Fiemme (Trampolino Giuseppe Dal Ben HS134) 22.04.2011
4. Val Di Fiemme (Trampolino Giuseppe Dal Ben HS134) 23.04.2011
5. Strbske Pleso (MS 1970 A HS 125) 29.04.2011
6. Strbske Pleso (MS 1970 A HS 125) 30.04.2011
7. Garmisch-Partenkirchen (Neue Grosse Olympiaschanze HS140) 06.05.2011
8. Garmisch-Partenkirchen (Neue Grosse Olympiaschanze HS140) 07.05.2011
9. Ovre Soppero (Kuormakka HS106) 12.05.2011
- W konkursie udział brało 18 reprezentacji
10. Ovre Soppero (Kuormakka HS106) 13.05.2011