FANDOM


COC Kobiet U-15 2026/2027

Kalendarz zawodów Edytuj

Lp. Miejscowość HS 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
1. Arg Bariloche HS90 Rus Lyudmila Vensova Kaz Margarita Andreeva Swe Magdalena Schaumann
2. Arg Bariloche HS90 Kaz Galina Tolstikova Swe Tindra-Maria Molander Swe Astrid S. Wilander
3. Mon Menton HS85 Rus Alena Lebedeva Mon Ninette Anjou Swe Tindra-Maria Molander
4. Mon Menton HS85 Swe Madaleine Rosen Mon Ernestine Pelletier Rus Aleksandra Tikonovich
5. Swe Falun HS98 Swe Tindra-Maria Molander Rus Alena Lebedeva Rus Aleksandra Tikonovich
6. Swe Falun HS98 Rus Rosja Swe Szwecja Svk Słowacja
7. Swe Falun HS98 Rus Olga Pushina Mon Noelle Albine Swe Astrid S. Wilander
8. Ger Hinterzarten HS108 Mon Ninette Anjou Swe Astrid S. Wilander Mon Noelle Albine
9. Ger Hinterzarten HS108 Rus Aleksandra Tikonovich Mon Ninette Anjou Swe Frederika Tallinder
10. Jpn Hakuba HS98 Swe Madaleine Rosen Swe Astrid S. Wilander Mon Ninette Anjou
11. Jpn Hakuba HS98 Mon Ninette Anjou

Swe Magdalena Schaumann

- Swe Tindra-Maria Molander
12. Tur Erzurum HS109 Mon Ninette Anjou Swe Magdalena Schaumann Gre Theodora Tsangari
13. Tur Erzurum HS109 Rus Aleksandra Tikonovich Swe Frederika Tallinder Swe Magdalena Schaumann
14. Bul Borovets HS98 Swe Magdalena Schaumann Swe Madaleine Rosen Swe Tindra-Maria Molander
15. Bul Borovets HS98 Den Donna Paulsen Cro Vedrana Kasun Swe Tindra-Maria Molander
16. Rus Krasnaya Polyana HS105 Swe Madaleine Rosen Rus Lyudmila Vensova Swe Frederika Tallinder
17. Rus Krasnaya Polyana HS105 Swe Szwecja Rus Rosja Mon Monako
18. Rus Krasnaya Polyana HS105 Swe Tindra-Maria Molander Rus Aleksandra Tikonovich Mon Ninette Anjou
19. Gre Patras HS105 Swe Astrid S. Wilander Rus Aleksandra Tikonovich

Swe Tindra-Maria Molander

-
20. Gre Patras HS105 Rus Alena Lebedeva Swe Magdalena Schaumann Rus Lyudmila Vensova
21. Kaz Ałmaty HS105 Swe Magdalena Schaumann Mon Ninette Anjou Rus Lyudmila Vensova
22. Kaz Ałmaty HS105 Swe Szwecja Mon Monako Rus Rosja
23. Kaz Ałmaty HS105 Rus Rosja Fin Finlandia Svk Słowacja
24. Kaz Ałmaty HS105 Swe Astrid S. Wilander Mon Ernestine Pelletier Swe Madaleine Rosen

Klasyfikacje Edytuj

Klasyfikacja indywidualna Edytuj

Miejsce Zawodniczka Punkty
1.
2.
3.
PEŁNA KLASYFIKACJA

Klasyfikacja drużynowa Edytuj

Miejsce Reprezentacja Punkty
1.
2.
3.
PEŁNA KLASYFIKACJA

Statystyki indywidualne Edytuj

Zawodniczka

Arg

Arg

Mon

Mon

Swe

Swe

Ger

Ger

Jpn

Jpn

Tur

Tur

Bul

Bul

Rus

Rus

Gre

Gre

Kaz

Kaz

And Andora
Paula Martina Aljamora 38 44 13 41 39 44 27 17 - - - - -
Iris Rachel Juarez q 12 46 25 46 28 41 q - - - - -
Bethania Madrid 23 q q q 25 41 36 13 - - - - -
Arg Argentyna
Emigdia Miguela Abascal 36 30 44 26 q q 45 31 31 49 - q 29
Ramona Alcaron 25 17 q q q 21 31 11 23 q - q 36
Georgina Francesca Cabrera q q 48 q 10 20 q 37 7 q - 20 q
Miguela Calderon 47 q - - - 25 23 17 39 - 38 34
Aus Australia
Annabelle Keighley - - - - - - - - - - - - q
Blr Białoruś
Anastasiya Anisimova - - - - - - - - - - - - 48
Daria Krikalova - - - - - - - - - - - - q
Chn Chiny
Shangri Jingyu - - - - - - - - - - 30 27 24
Shu Lau 34 q - - 41 42 33 47 24 31 - - 31
Rong Huang - - - - - - - - - - q 6 q
Cro Chorwacja
Alessandra Gunia 46 45 16 q 30 24 21 43 14 36 - 41 -
Vedrana Kasun 27 14 38 24 32 19 15 14 q 5 - 34 q
Anastassia Zadar 40 43 10 33 q 49 47 20 46 34 - 51 20
Cze Czechy
Vanda Slesingrova 50 q 31 40 20 q q 33 30 q q 31 35
Regina Koukalova - - - - - - - - q 47 44 q 45
Den Dania
Donna Paulsen - - - - - - - - - 12 22 49 46
Est Estonia
Laine Kadri 49 41 - - - - - - - - - - -
Liisu Kadri 29 10 - - - - - - - - - - -
Maret Kadri 30 40 - - - - - - - - - - -
Fin Finlandia
Sanni Kivinen 11 34 42 20 29 31 37 20 41 21 41 23 11
Liljanna Mikkonen 44 13 35 14 19 40 47 - 5 24 29 q q
Tuulikki Rantanen 8 15 15 18 7 36 16 15 10 26 5 13 42
Fra Francja
Isabel Blanche - - - - - - - - - - 43 q 28
Athenais Blanchett - - - - - - - - - - - - 15
Arianne Comtois - - - - - - - - - - 11 33 -
Nicoline Guillory - - - - - - - - - - q q -
Gre Grecja
Zoe Karaiskakis 32 28 24 q 23 27 13 39 27 35 34 48 q
Alexandra Stefanidis 39 42 q 46 q 34 18 q q q 28 q 37
Theodora Tsangari 6 8 21 37 15 15 50 43 31 41 3 9 23
Kassandra Vervelelis q 24 7 42 q 9 39 16 21 18 24 10 22
Esp Hiszpania
Amaranza Almanza - - - - - - - - - - 47 39 21
Clarissa Cabello - - - - - - - - 48 48 20 q 27
Ned Holandia
Truus Asselmann - - - - - - - - 47 q 37 q 43
Kateljine Bullens - - - - - - - - q q - - q
Esme Evers - - - - - - - - 25 42 q q 39
Isr Izrael
Rachela Langstein - - - - - - - - - - - - q
Jpn Japonia
Asuka Kamoda - - 39 4 - - - - 45 q - - -
Kana Mikase - - q 11 - - - - 19 24 - - -
Koharu Nakajima - - 22 32 22 29 - - q 50 - - -
Kaz Kazachstan
Saltanat Aimar - - q 19 42 q 44 q 44 q q q 19
Aliya Anara - - 49 12 48 q 28 25 q q 31 42 49
Margarita Andreeva 2 16 - - - - - - - - - - -
Viktoriya Alzhanova 24 5 - - - - - - - - - - -
Aiday Aruzhan - - q 36 48 - 11 50 50 51 42 22 40
Alena Medeva - - 45 47 24 25 q 19 39 7 q q q
Lena Sagintayeva 28 36 25 43 13 14 35 41 20 17 25 q q
Galina Tolstikova 13 1 - - - - - - - - - - -
Amina Tukhtaeva 16 6 - - - - - - - - - - -
Kgz Kirgistan
Jenia Atambayeva q 47 - - - - - - - - - - -
Renia Grushina q 39 40 q - - - - - - - - -
Kosovo Kosowo
Nikoletta Kuqi 33 25 33 50 34 39 q 48 q 36 - - -
Ltu Litwa
Paulina Kacinskas - - - - - - - - - 33 18 21 -
Jania Milenkas - - - - - - - - - q - - -
Maia Stauce - - - - - - - - - - 15 12 -
Aurinta Varinas - - - - - - - - - 28 26 19 -
Mac Makau
Kung Bao - - - - - - - - - - 34 25 -
Mon Monako
Noelle Albine 21 33 29 16 21 2 3 7 35 13 15 15 13
Ninette Anjou 15 9 2 8 6 5 1 2 3 1 1 31 5
Chloe Blanchett q 31 41 35 31 22 q 26 34 43 39 q 17
Marlene Courte 45 38 5 27 40 q - - - - - - -
Ernestine Pelletier 17 4 11 2 5 38 6 9 15 15 19 11 17
Myriam Rose - - 30 q - - 23 18 43 q - - -
Mgl Mongolia
Enebish Bayar 26 26 q q q 47 22 27 40 q 45 44 9
Wuyuntana Danzan 31 q 23 39 18 33 24 49 26 38 40 30 -
Temuge Jargalsaikhan 18 18 27 28 15 30 43 39 18 11 6 15 -
Sarangerei Mergen - - 50 21 14 48 12 28 29 40 27 q 44
Xanadu Mongolbaatar 42 7 - - - - - - - - - - -
Nep Nepal
Sarina Rana - - - - - - - - - - q 50 25
Shahana Shahi - - - - - - - - - - q 44 26
Ger Niemcy
Elfriede Heinrichs - - 20 12 38 44 49 22 38 27 - - -
Gratia Leitner - - - - 47 35 31 36 - - - - -
Adolphina Strolz - - 18 44 27 23 46 30 42 46 - - -
Kreszenz Wentzel q 19 q q - - 37 24 16 32 - - -
Nor Norwegia
Thea S. Johansen - - 17 29 - - - - - - - - -
Nzl Nowa Zelandia
China Aiken - - 37 30 - - - - - - - - -
Burgundy Aubree - - 47 49 - - - - - - - - -
Iguane Cook 48 46 - - - - - - - - - - -
Nelda Fairburn 35 50 43 q - - - - - - - - -
Kaitlyn Nigel q q - - - - - - - - - - -
Pal Palau
Peoria Whiye - - - - 50 31 30 38 49 30 q 44 -
Pol Polska
Konstancja Suska - - - - - - - - - - 31 q q
Rus Rosja
Alena Lebedeva 14 37 1 q 2 11 10 34 6 4 9 40 4
Olga Pushina 10 35 19 9 12 1 5 34 13 8 17 17 11
Aleksandra Tikonovich 19 q 32 3 3 13 7 1 37 14 12 1 14
Irina Vasiluk 7 20 4 17 17 - 8 8 q 19 14 14 10
Lyudmila Vensova 1 11 8 5 8 8 19 5 9 6 23 8 6
Sey Seszele
Hayleigh Rosalin q 49 14 q 34 50 q 41 q 44 31 34 47
Svk Słowacja
Jitka Krivcova 41 22 q 7 32 12 q 45 33 20 21 29 -
Milana Ciernikova 9 29 q 48 42 43 26 q 12 23 37 18 -
Matylda Pulnikova - - q 38 34 46 33 32 22 44 34 37 q
Terezia Sykorova 43 32 28 23 26 16 20 46 28 q q 26
Slo Słowenia
Jadranka Plesec - - 26 45 - - - - - - - - -
Usa Stany Zjednoczone
Kendra Harvey q q 34 33 q 17 42 q - - - - 40
Swe Szwecja
Cornwalia Grenzen 20 27 - - q q - - - - - - -
Tindra-Maria Molander 5 2 3 15 1 6 17 10 4 3 7 4 3
Madaleine Rosen 4 22 9 1 11 4 4 4 1 9 4 5 2
Magdalena Schaumann 3 21 6 6 9 7 9 12 11 1 2 3 1
Alexandra Kajsa Svedin - - - - q 26 - - - - - - -
Frederika Tallinder - - q 10 34 10 14 3 7 16 13 2 7
Astrid S. Wilander 12 3 12 22 4 3 2 6 2 10 10 7 7
Tur Turcja
Banu Badem - - - - - - - - - - 49 42 -
Beste Badem q q q q 28 18 39 q q 29 q q q
Hanife Kaygan q q - - 44 36 q q 35 q q 47 -
Hanife Marangoz 22 48 - - - - - - - - 45 q -
Nevra Marangoz 37 q 36 31 - - 29 29 q 22 q 27 -
Sedef Tiryiaki - - q q 44 q - - - - 49 q -
Uzb Uzbekistan
Elena Ikramova - - - - - - - - - - - - q
Dinara Karimova - - - - - - - - - - - - 32
Esthera Sharidova - - - - - - - - - - - - 30
Hun Węgry
Anasztazja Becs - - - - - - - - - - 47 36 49
Abigel Milena - - - - - - - - - - 8 23 16
Csenge Petes - - - - - - - - - - - - q
 1–3       4–30       poniżej 30      q – Zawodniczka nie zakwalifikowała się     dsq – Zawodniczka zdyskwalifikowana w konkursie
dns – Zawodniczka zakwalifikowana, nie wystartowała w konkursie     - – Zawodniczka niezgłoszona do konkursu