FANDOM


COC Kobiet U-15 2012/2013 - pierwszy sezon zmagań zawodniczek do 15 roku życia. Cykl rozpoczął się 7 grudnia 2010, w Strynie.

COC Kobiet U-15 2012/2013
FIS
Termin 07.12.2010 - 23.02.2011
Zwyciężczyni Svk Kamila Vernerova
Zwycięzca Pucharu Naordów Swe Szwecja


ZwycięzcyEdytuj

Zdobywca Kryształowej Kuli Vernerova Svk Kamila Vernerova
Zwycięzcy Pucharu Narodów Swedenflag-64 Szwecja

KalendarzEdytuj

Cockobietu15

KlasyfikacjeEdytuj

Indywidualna - najlepsza "15"

Lp. Wiek Zawodniczka Kraj Gold I Silver II Bronze III Punkty
1. 13 Kamila Vernerova Svk Słowacja 4 4 - 765
2. 13 Antonella Costagrande Ita Włochy 3 2 1 570
3. 13 Hakana Vikterlof Swe Szwecja 1 - 3 560
4. 15 Daniela Jarovska Svk Słowacja 3 2 1 520
5. 14 Ola Jonsson Swe Szwecja - - 2 480
6. 12 Andrea Vikterlof Swe Szwecja - 1 - 366
7. 13 Eleonora Olsmats Swe Szwecja - - - 340
8. 12 Caroline Olsmats Swe Szwecja - - - 246
9. 12 Karolina Vikterlof Swe Szwecja - - 1 226
10. 12 Aino-Kaisa Levaja Fin Finlandia - 1 - 216
11. 15 Anezka Zdradzilova Cze Czechy - - - 201
12. 12 Abigayle Thompsett Usa USA - - - 183
13. 12 Felicity Teger Usa USA - - - 182
14. 14 Katarzyna Pałasz Pol Polska - - - 130
15. 15 Rostislava Podciatkova Cze Czechy - - - 119
  • Sklasyfikowano 100 zawodniczek

Drużynowa - najlepsza "10"

Lp. Reprezentacja Gold I Silver II Bronze III Punkty
1. Swe Szwecja 1+2 2+0 6+1 3564
2. Svk Słowacja 7+1 6+0 1+2 2476
3. Usa Stany Zjednoczone 0+0 0+1 0+0 1261
4. Cze Republika Czeska 0+0 0+1 1+0 1150
5. Ita Włochy 3+0 2+0 1+0 941
6. Kgz Kirgistan 0+0 0+0 0+0 603
7. Fin Finlandia 0+0 1+0 0+0 576
8. Pol Polska 0+0 0+0 0+0 532
9. Bul Bułgaria 0+0 0+1 1+0 410
10. Est Estonia 0+0 0+0 0+0 274


Lista podiumEdytuj

Lp. Miejsce Data I II II Ucz.
1. Nor Stryn 07.12.2010 Ita Antonella Costagrande Svk Kamila Vernerova Swe Hakana Vikterlof 121
2. Nor Stryn 08.12.2010 Ita Antonella Costagrande Svk Kamila Vernerova Swe Hakana Vikterlof 121
3. Swe Syssleback 21.12.2010 Svk Daniela Jarovska Swe Elin H. Kling Swe Ola Jonsson 85
4. Swe Syssleback 22.12.2010 Svk Kamila Vernerova Svk Daniela Jarovska Swe Hakana Vikterlof 85
5. Fin Vuokatti 04.01.2011 Svk Kamila Vernerova Ita A. Costagrande Swe Karolina Vikterlof 73
6. Fin Vuokatti 05.01.2011 Svk Kamila Vernerova Ita A. Costagrande Swe Ola Jonsson 73
7. Ire Killarney 18.01.2011 Swe Szwecja Usa USA Svk Słowacja 76
8. Ire Killarney 19.01.2011 Swe Hakana Vikterlof Fin Aino-Kaisa Levaja Cze Zdena Pesatova 76
9. Svk Kraliky 25.01.2011 Svk Daniela Jarovska Svk Kamila Vernerova Ita A. Costagrande 85
10. Svk Kraliky 26.01.2011 Ita Antonella Costagrande Svk Kamila Vernerova Svk Daniela Jarovska 85
11. Ger Pohla 08.02.2011 Svk Daniela Jarovska Swe Andrea Vikterlof LtuM. Nevedomskyte 85
12. Ger Pohla 09.02.2011 Swe Szwecja Cze Czechy Svk Słowacja 80
13. Usa Park City 22.02.2011 Svk Kamila Vernerova Svk Daniela Jarovska Bul Aljona Stavinska 84
14. Usa Park City 23.02.2011 Svk Słowacja Bul Bułgaria Swe Szwecja 88
  • Ucz. - liczba uczestniczek konkursu

Konkursy drużynoweEdytuj

  • Ire Killarney (18.01.2011) HS127
Poz. Kraj/Zawodniczka Nota
1. Swe Szwecja 303.9 pkt
a) Ola Jonsson
b) Caroline Olsmats
c) Andrea Vikterlof
d) Hakana Vikterlof
2. Usa Stany Zjednoczone 210.2 pkt
a) Carmen Stamford
b) Felicity Teger
c) Abigayle Thompsett
d) Jazmin Ruskin
3. Svk Słowacja 188.8 pkt
a) Verka Vaskova
b) Pavla Stanikova
c) Andrea Zajkova
d) Jirina Flasarova
  • Ger Pohla (09.02.2011) HS65
Poz. Kraj/Zawodniczka Nota
1. Swe Szwecja 572.1 pkt
a) Ola Jonsson
b) Eleonora Olsmats
c) Caroline Olsmats
d) Andrea Vikterlof
2. Cze Republika Czeska 559.7 pkt
a) Anezka Zdradzilova
b) Rostislava Podciatkova
c) Zdena Pesatova
d) Barbora Blazkova
3. Svk Słowacja 506.9 pkt
a) Pavla Stanikova
b) Jirina Flasarova
c) Verka Vaskova
d) Daniela Jarovska


  • Usa Park City (22.01.2011) HS134
Poz. Kraj/Zawodniczka Nota
1. Svk Słowacja 563.1 pkt
a) Pavla Stanikova
b) Verka Vaskova
c) Daniela Jarovska
d) Kamila Vernerova
2. Bul Bułgaria 523.7 pkt
a) Aljona Stavinska
b) Valeska Stavinska
c) Boyka Stefanova
d) Kalina Evdokiya Tronkova
3. Swe Szwecja 506.7 pkt
a) Hakana Vikterlof
b) Andrea Vikterlof
c) Karolina Vikterlof
d) Ola Jonsson

StatystykiEdytuj

Podium (indywidualnie)

Lp. Zawodniczka Kraj Gold I Silver II Bronze III Suma
1. Kamila Vernerova Svk Słowacja 4 4 0 8
2. Daniela Jarovska Svk Słowacja 3 2 1 6
-. Antonella Costagrande Ita Włochy 3 2 1 6
4. Hakana Vikterlof Swe Szwecja 1 0 3 4
5. Andrea Vikterlof Swe Szwecja 0 1 0 1
-. Elin Hammarlind Kling Swe Szwecja 0 1 0 1
-. Aino-Kaisa Levaja Fin Finlandia 0 1 0 1
8. Karolina Vikterlof Swe Szwecja 0 0 1 1
-. Zdena Pesatova Cze Czechy 0 0 1 1
-. Aljona Stavinska Bul Bułgaria 0 0 1 1
-. Monika Nevedomskyte Ltu Litwa 0 0 1 1

Podium (drużynowo*)

Lp. Reprezentacja Gold I Silver II Bronze III Suma
1. Svk Słowacja 7 6 1 14
2. Ita Włochy 3 2 1 6
3. Swe Szwecja 1 3 4 8
4. Fin Finlandia 0 1 0 1
5. Cze Republika Czeska 0 0 1 1
-. Bul Bułgaria 0 0 1 1
-. Ltu Litwa 0 0 1 1
  • bez wliczenia konkursów drużynowych


Konkursy drużynowe

Lp. Reprezentacja Gold I Silver II Bronze III Suma
1. Swe Szwecja 2 0 1 3/3
2. Svk Słowacja 1 0 2 3/3
3. Usa Stany Zjednoczone 0 1 0 1/3
-. Cze Republika Czeska 0 1 0 1/3
-. Bul Bułgaria 0 1 0 1/3
  • zapis x/x oznacza liczbę miejsc na podium (pierwsza liczba), względem liczby rozegranych konkursów drużynowych (druga liczba)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki